Hallgatói képviselők


Réti Tamás

Alelnök, Gazdasági referens, KDJB, KT
reti.tamas@gtkhk.bme.hu,
info@gtkhk.hu

Weininger Fruzsina

Belső kommunikációért felelős alelnök, Instruktorgárda vezető, KT
weininger.fruzsina@gtkhk.bme.hu

Boros Gergő

EHK delegált, Irodafelelős, KDJB, OB, KT
boros.gergo@gtkhk.bme.hu

Mráz Marcell

EHK delegált, Kollégiumi referens, KDJB, KT
mraz.marcell@gtkhk.bme.hu,
koli@gtkhk.hu

Makó Eszter

Oktatási Bizottság vezető, KT
mako.eszter@gtkhk.bme.hu,
oktatas@gtkhk.hu

Berta Roland

Rendezvényfelelős, OB
berta.roland@gtkhk.bme.hu,
rendezveny@gtkhk.hu

Korom Dorina

Rendezvényszervező Csoport vezető, OB
korom.dorina@gtkhk.bme.hu,
rendezveny@gtkhk.hu

Lesták Renáta

PR - és tájékoztatási felelős, Jegyzőkönyvvezető, Szponzorfelelős, OB
lestak.renata@gtkhk.bme.hu

Nemes Lili Eszter

Karilap-felelős, Öntevékeny köri felelős, KDJB, OB
nemes.lili@gtkhk.bme.hu,
ujsag@gtkhk.hu

Marsovszki Rebeka

Sportfelelős, Szakkollégiumi kapcsolattartó, KDJB
marsovszki.rebeka@gtkhk.bme.hu,
sport@gtkhk.hu

Kasnyik Bence

Mentorgárda vezető, KDJB, OB, KT
kasnyik.bence@gtkhk.bme.hu

Pálinkás Balázs

Külügyi referens, KDJB, OB, KT
palinkas.balazs@gtkhk.bme.hu

Stubán Dóra

Kari Diákjóléti Bizottság vezető, Külső Szociális Bizottság delegált, Gólyatanács vezető, KDJB, OB, KT
stuban.dora@gtkhk.bme.hu,
jutter@gtkhk.hu



EHK: Egyetemi Hallgatói Képviselet
KDJB: Kari Diákjóléti Bizottság
OB: Oktatási Bizottság
KT: Kari Tanács